PEMBROKE, N.C. – The University of North Carolina at Pembroke announces its Spring 2023 graduates.
Undergraduate
Alamance
Burlington: Michael Bowens Jr, Aiyana Lynch, Khalid Richardson
Elon: Tyler Small
Graham: Seth Norris
Liberty: Tasha Herbin
Anson
Morven: Nordeza Ratliff
Peachland: Jamie Turner
Polkton: Kellie McCormick
Wadesboro: Beyonka Berry, Jaylin Gaddy, Ashley Robinson
Bertie
Merry Hill: Otis Revell Jr.
Bladen
Bladenboro: Rosa Brown, Kyle Gause, John Lewis, Timothy Moore, Jazmin Salgado-Baza
Clarkton: Tyree Burney
Council: Adonis Johnson
Dublin: Nathan Brisson
Elizabethtown: Jan Alvarez Nunez, Stanari Ballard, Cortavias Hatcher, Andrew Nichols, Janett Nunez Meza, Jordan Trivette
Tar Heel: Samantha Gooden, Kirsten Phillips
White Oak: Priscilla Council
Brunswick
Ash: Breana Gause, Rayford Gilbert
Belville: Pauline Coston
Carolina Shores: Cornelius Loughran
Leland: Sonya Ballard, Kailey Bartalone, Annika Hanson, Kamryn Hughes, Kelsey Hughes
Longwood: Taliyah Daniels
Oak Island: Tiffany Somers
Shallotte: Marlena Clark, Tiyanna Fullwood
Supply: Zackary Mayo
Winnabow: Quinton Reid
Buncombe
Asheville: Abreyah Smith
Burke
Connelly Springs: Grant Fulbright
Cabarrus
Concord: Briana Battle, Mackenzie Jenkins, Matthew Lynch, Steven Miller, Thane Perez, Megan Steed
Harrisburg: Jenna Murray, Raymond Rodriguez
Huntersville: Hunter Levy
Kannapolis: Matthew Baucom
Camden
South Mills: Brookelyn Johnson, Peter Welch
Carteret
Beaufort: Matthew Geer, Landen Katz, Stephanie Mitchell
Morehead City: Edgar Olan Sanchez
Newport: Bradley Jenkins, Cassie Johnson
Swansboro: Virginia Collins
Catawba
Conover: Jasmine Moore
Hickory: Cameron Collins, Sarah Gibson
Chatham
Pittsboro: Emily Nettles
Siler City: Iesha Alston, Desiree Sturdivant
Cherokee
Murphy: Trinity Hollenbeck
Chowan
Edenton: Jordan Owens
Cleveland
Grover: Melissa Ross
Columbus
Cerro Gordo: Landon Powell
Chadbourn: Susan Cartret, Matthew Edwards, Carson Kissam
Clarendon: Carla Norris
Clarkton: Lauren Adams
Evergreen: Jessica Malott, Hailey McPherson
Lake Waccamaw: Krystal Hunt, Tailyn Moore, Pierson Young
Nakina: Dallana Castrejon
Tabor City: Harrison Gore, Kourtney Grainger, Kelsey Long, Cody Nealey
Whiteville: Caitlyn Bass, Zachary Baxley, Autumn Butler, Dawson Butler, Zachary Godwin, Charles Pridgen, Andrew Sauls
Craven
Havelock: Rosanna Paz
New Bern: Diego Contreras Ortiz, Cassie Steponkus
Cumberland
Fayetteville: Toni Blackwell, Lourdes Gina Blemur, Samuel Bowen, Maria Bradshaw, Morgan Brown, Dorchele Brown, Delsin Burkhart, Joshua Clubb, Maranda Coleman, Abigail Combs, Justin Cornelison, Hailey Crawford, Ryan Currie, Tajanee Davis, Andrea Davis, Melinda DeGeorge, Shavar Dick, Cassondra Edge, Chisom Ejeh, Leon Fraser, David Gilmore, Aliah Goslee, Xariyah Harper, Ronald Henderson, Alexis Hillard, Timmy Jackson, Chason Jernigan, Lacoma Jones, Tahliyah Joyner, Davon Kemp, Robyn King, Destane Leak, Jeremy Lee, Nairobi Lewis, Christina Limbert, Charmaine Mavhiya, Tashzna McDonald, Mallory Milstead, Caitlyn Molina, Erin Morrison, Travis Myers, Rachel Newman, Daria Parker, Dekiah Parson, Leniese Pennix, Samuel Phillips, Roy Pierce, Ellie Pilioglos, Cierra Poynter, Jessica Prater, Emily Pryor, Santevia Reaves, Tyler Reed, Lasevenn Richardson, Sidney Rogers, Mary Sauls, Eric Savage, Edmund Scott II, Tashara Sharp, Noah Smith, Kara Stafford, Kaitlin Stanley, Cheyenne Taylor, Marie Torres, Itza Vounov, Tasha Wade, Dylan Watkins, Joshua Weaver, Kai Webb, Jaelyn Wilson, Preston Wise, Mark Yorio
Fort Bragg: Miguel Oranday
Hope Mills: Lekarrington Bell, Jamie Burns-Keck, Morgan Carter, Christina Coleman, Shania Crosby, Shamar Curtis, Isabella DePietro, Michael Dev, Christina Gordon, Kaitlyn Hawkes, Alyssa Hernandez, Bria Johnson, Keshia Locklear, Julia Locklear, Vernexia Love, Isaiah Mills, Jennifer Milton, Jonathon Moore, Matthew Noble, Anayah Peterson, Alana Peterson, LaToya Price, Jonathan Ramirez-Lamos, Sarah Reynolds, Kaitlin Robinson, Jackson Schuhmacher, Eric Schwarz, Janayzha Smith, Bobbi Sterling, Sarah Surface, Katelyn Wood, Nyia Wright
Parkton: Jalen Farmer, Amanda Quiles
Roseboro: Jessica Griffin
Spring Lake: Lei'Lanni Askew-Holt, Pamela Graham
Stedman: Madison Bathke, Felipa Dozier, Courtney Haire, Jordan Lock
Wade: Elizabeth Stewart
Dare
Wanchese: Keaton Tillett
Davidson
Lexington: David Conklin, Alecia Conley, Ashanta Hopkins, Kelly Leonard
Linwood: Jasmine Molina
Southmont: Russell Reid
Thomasville: Elizabeth Ceaser, Ryan Cranford, Samantha Nations
Davie
Mocksville: Bethany Barbee, Wyatt Kuhnemann
Duplin
Magnolia: Taylor Kennedy
Mount Olive: Wilfredo Matul-Puac
Rose Hill: Eric James, Dijon Kenan, Melissa Williams
Warsaw: Kameron Hayes
Durham
Durham: Nona Borden, Isaiah Diaz, Tomas Holland,Hannah Kauwe,Yoximara Lopez Herrera, Brandon Turay
Edgecombe
Tarboro: William Duff
Forsyth
Clemmons: Timothy Miller
Kernersville: Lola Knight
Lewisville: George Robinson
Winston Salem: Alexander Deberry, Evan Rector
Franklin
Franklinton: Xavier Garcia
Louisburg: Sonia Gonzalez Cuevas, Matthew Wells
Youngsville: Joana Rebollar-Baltazar
Zebulon: Haleigh Baker
Gaston
Belmont: Kortni Hunt
Bessemer City: Symanthia Bryson
Dallas: Valerie Jacome-Hernandez
Gastonia: Shalonda Rhymes
Granville
Creedmoor: Morgan Reid
Franklinton: Xanthe Pearson
Wake Forest: Wyatt Mote, Brandon Womack
Greene
Snow Hill: Terry Blalock
Guilford
Browns Summit: Jakel Chalmers, Gerald Valentine
Greensboro: Jessica Coleman, Tyra Littlejohn, Aniyah Taylor, Queena Zeng
High Point: Elizabeth Hollingsworth, Amaia Marsh, Victoria Vargas Olivares
Liberty: Eric Gordon
Summerfield: Michaela Tisdale
Whitsett: Destiny Hester, Katelyn Neal
Halifax
Littleton: Jacob Husson
Harnett
Angier: Shantia Ellis, Shadawnya Teh
Cameron: Hannah Irving
Dunn: Chad Ennis, James Jackson
Erwin: Sydney McKoy
Holly Springs: Anahi Guillen-Cristo
Lillington: Byron Bowden, Kamarie Simpson, Ryan Smith, Keanna Womble
Sanford: Justin Mason, Taija Pruitt
Hoke
Raeford: Darius Barrett, Alisha Breeden, Michael Cannon, Deovantae Carbajal Bueno, Marlena Chieffo, Ramona Coles, Brittnie Conley, Jose Cruz-Martinez, Haleigh Grace, Ameka Graham, Tamaria Graves, Johandalis Hernandez, Shanya Johns, Kathleen Klemish, Sherry McCoy, Daisy McDougald, Shante Sturrup, Jacob Thomas, Caleb Turner, Sophia Vazquez, Christina Wilson, Jessica Wurster
Red Springs: Madison Cummings, Kimbria Dial, Katrina Farrington, Shean Hammonds, Amrie Turner, Ina Womack
Shannon: Samantha Quintero Segura
Iredell
Mooresville: Liza Christiansen, Naomi Fountain
Mount Ulla: Sean Hill
Statesville: Garrett Steele
Jackson
Cullowhee: Natalia Sala
Johnston
Benson: Margaret Trimpe
Clayton: Cassandra Bouldrick-Marshall, Briana Deveaux, Tracey Fisher, Jeffery Fisher, Kasandra Pond, Lanise Robinson, Brooke Storms
Dunn: Bryan Martinez-Lopez
Four Oaks: Chelsea Swain
Garner: Bianca Cramer
Kenly: Kristen Price
Selma: Norma Macias-Mendez
Smithfield: Celeste Aguilar, Cristina Melchor-Ortiz
Lee
Cameron: Sean Blackburn
Lemon Springs: Karie Starr
Sanford: Matthew Gibb, Jessica Miller, Alexandria Monroe, Greylyn Sanders, Julian Tate-Blanks
Lenoir
La Grange: Brandon Wood-Potter
Lincoln
Denver: Laura Downs
McDowell
Marion: Carrington Smith
Mecklenburg
Charlotte: Kaleb Baker, Ismael Basquez, Freida Cash-James, Morgan Collins, Maria Davila, Naomi Gilbert, Cheryll Jackson, Stephanie Johnson, Passamuntu Kaweba, Cortez Marion-Holmes, Ivoree Mobley, Leah Moore, Qon Murphy, Zion Sellers, Rolland Smith-Horsford, Tania Rodriguez-Aguirre, Keith Taylor, Anthony Vazquez, Martay Williams, Rachel Wolliston
Matthews: Andrew Hilliard
Pineville: Eric Granger
Montgomery
Biscoe: Mary Lamonds, Justin Robinson
Troy: Mandy Georgepul
Moore
Aberdeen: Evanne Frye, Krista McKenzie
Carthage: Dakota Cameron, Brianna Livengood, William Martindale, Holly Riedesel
Eagle Springs: Megan Ramsey
Pinebluff: Tynazia Towns
Pinehurst: Sarah Fleitz, Alyson Horn
Robbins: River McDuffie
Southern Pines: Samuel Kauer, Jean Skora
West End: Alyssa Campbell, Denise Grandolfo
Nash
Nashville: Jennifer Juarez-Martinez
Zebulon: Starlynn Evans
New Hanover
Castle Hayne: Stephanie Walker
Wilmington: Noah Bryant, Barbara Dolny-Bombar, Jessica Durango, Demi Edwards, Alleigha Escoffery, Breaunna Heard, Terrence Miller, Victoria Rich, Ayanna Smith, Laura Wells
Onslow
Hubert: Katelyn Hazard
Jacksonville: Anita Adkins, Zaidee Carrillo-Cruz
Richlands: Christina Gendron, Samantha Scott
Pamlico
Oriental: Hunter Phillips
Pasquotank
Elizabeth City: Michelle Tangredi
Pender
Hampstead: Zane Fink, Lisa Murabito
Rocky Point: Krystal Wade
Person
Roxboro: Paige Varner, Taylor Williams
Pitt
Ayden: Nykedra Spencer
Greenville: Kendarius Dixon, Dai-Shon Donald
Grimesland: Julie Adams
Randolph
Asheboro: Grayson Cecil, Shacoria Mitchell, Christopher Parson, Tamea Quick, Elvis Tapia
Randleman: Morgan Dowdy
Sophia: Tyler Kohns
Troy: Hailey Gravely
Richmond
Ellerbe: Kaitlyn Gardner, Sandra Lopez-Cruz, Kristin Marks, Jenavieve Wise
Hamlet: Katelin Brigman, Loren Chavis-Waldrop, Tatiana Espinoza-Gil, Caela Goins, Taylor Morgan, Chanisha Shaw
Hoffman: Madison Carriker
Rockingham: Grover Baxley, Teresa Baxley, Harry Hogan, Monique Knox, Nicole Ruest, Mary Smith, Brayden Thomas, Kailey Thompson, Summer Thompson, Evan Tyler
Robeson
Fairmont: Maria Floyd, Annette Hunt, Keljin Sweat
Lumber Bridge: Teilah Campos, Cody Erickson
Lumberton: Keely Aliseo, Coleman Bartley, Deidre Britt, Jamie Bullard, Brittany Burnett, Logan Cameron, Candace Campbell, Stephanie Canady, Anita Carter, Edwin Catalan, Britney Chambers, Makaila Clark, Stephanie Clark-Jacobs, Emani Dixon, Kayley Dowless, Coby Emanuel, Noah Freeman, Chyna Hammonds, Kristen Hammonds, Melissa Hunt, Adrianna Hunt, Chandra Jacobs, Katie Kinlaw, Macelyn Lamb, Esther Lay, Jason Liu, Tonia Locklear, Erika Locklear, Tara Maldonado, Deanna Maynor, Ameliah McDonald, Kalie McGlashing, Ashanti McKinley, Donique McLaurin, Brian McNair, Megan McNeill, Sondos Nasser, Bradford Owens, Anna Oxendine, Kevin Oxendine, Cindy Paul, Alexis Richardson, Kirsten Risen, Megan Rogers, Mary Helen Rosenberg, Braxton Sampson, Harlie Scott, Summer Singletary, Kaitlin Thorndyke, April Tyner, Shantell Williams, Naquan Winslow
Marietta: Julia Locklear
Maxton: Harlen Chavis, Christopher Collins, Mackenzie Dukes, Priscilla Graham, Arianna Jones, Joshua Lewis, Rory Locklear, Darrien Locklear, DeWhitt Locklear,
Hunter Locklear, Kania McNeil, Jania Thompson
Orrum: Madison Howard
Parkton: Jeffery Harley, Kailey Lopez, Violet Silverio
Pembroke: Angelica Allen, Taylor Bartley, Tiane Burns, Chad Carter, Indyah Dial,
Chinemerem Edoh, Brennen Harris, Jalisa Hayes, Kristie Hunt, Sequoia Hunt, Conner Johnson, Harley Jones, Kiowa Jones, Joseph Jones, Cai Li, Torre Locklear, Jadon Locklear, Madisyn Locklear, Noelani Lynch, Ronnova McLaughlin, Andrew Meadows, Josie Oxendine, Stacy Oxendine, Matthew Ross, Kennedy Rucker, Valary Samoei, Nathalia Silva, Lauren Strickland, Lyric Troy, Oluferinkunwa Tunde-Onadele, Wallace Vincent, Dongsheng Xue
Red Springs: Joseph Chavis, Alana Creath, Kendra Locklear, Ashton Locklear, Ashton Locklear, Summer Miller, Clifton Watson
Rowland: John Brayboy, Marissa Bullard, Marissa Locklear, Lucinda McGirt, Tennillia Oxendine
Saint Pauls: Bruno Ayala-Marchand
Shannon: Nia Brown, Kayley Chagolla, Nakiya Chavis, Michael Dial, Kelly Locklear, Jacob Oxendine
Rockingham
Reidsville: Seth Brooks
Rowan
China Grove: Abigail Chabala, Jasmine Walters
Richfield: Grace Merriman
Spencer: Lamont Meade
Sampson
Clinton: Travis Jenkins, Laken Knowles, Samantha Lanning, Antonio Martinez, Abigail Warner
Dunn: Luke Hazlebeck
Garland: Adriana Ortiz-Sanchez
Harrells: Irenette Newton
Newton Grove: Julie Bizzell
Scotland
Gibson: Marley Locklear, Kani McRae
Laurel Hill: Chandler Allred, Adreanna Hallman, Jasmine Locklear
Laurinburg: Haden Allen, Brittany Campbell, Aaron Chavis, Lauren Gaitley, Taylor Graham, Madison Haywood, Alexis Hunt, Kristen Hunt, Whitney Hunt, Madison Powell, Abigail Rojo, Linda Sagastume, Elda Sagastume, Sydney Smith,
Ian Spangler, Chloe Strickland, Teondra Thomas, Grace Anne Wilkinson
Maxton: Laurie Locklear, Justin Locklear
Wagram: Dashia Christian, Christopher Everett, Haven Guinn
Stanly
Albemarle: Dustin Caviness
Mount Pleasant: Destiny Whitley
Union
Monroe: Meredith Privette, Rodney Smith
Waxhaw: Jacob Futia, Jenna Larkins
Vance
Henderson: Hannah Foster, Kaci Roberson
Wake
Apex: Michael Gibson, Kendyle Harris, Ethan Hyde, Amirali Mikailli, Joseph Smith
Cary: Michael Bramwell, Denise Culin, CardeAnn Gaddy, Zachari Wall
Fuquay Varina: Fayth Brown, Julius Johnson
Garner: Talia Bailey
Holly Springs: Jeremy Rammalaere, Jeanne Williams
Morrisville: Sharee Thompson
Raleigh: Peace Ajirotutu, Sydney Allen, Bianca Berongoy, Joseph Brinkley, Lorenzo Erik Escala, Lorraine Eubanks, Leah Frazier, Kyle Fatima Gutierrez, Henry Macolly, Erin O'Donnell, Ayanna Pearson, Alvin Spencer, Nicole Stevens, Sean Thomas, Kennedy Tillman, Jessimer Willets, Linda Wyatt, Zackery Wyjadka
Rolesville: Mahala Treish, John Ware, Kayla Wise
Wake Forest: Katherine Allen, Sara Doyle, Bridget Luxenberg, Anthonia Oladeji, Catherine Schmidt
Zebulon: Joshua McEachern
Warren
Warrenton: Raina Mills
Wayne
Goldsboro: Treycie Ford, Jay'la Sanchez, Aanyah Sykes
Princeton: Adrienne Best, Brittany Best
Wilson
Kenly: Lourdes Duran Romero
Wilson: Dominique Evans, Valerie Jones
Out of State
Arkansas
Ozark: Olivia Hawkins
California
Petaluma: Robin Arvizo
Florida
Cape Coral: Alexander Coffey
Lakeland: Tawanna Tarry
Melbourne: Daisha Holmes
Orlando: Tionah Parnell
Winter Garden: Jasmin Sanders
Georgia
Newnan: Elizabeth Ritchie
Roswell: Elise Martin
Illinois
Rolling Meadows : George Hsu
Indiana
Centerville: Riley McCauley
Kentucky
Lexington: Caleb Hancock
Maryland
Baltimore: Angelo Cromwell
Bowie: Na'Tazia Hampton
Columbia: Leticia Argueta Pineda
Middle River: Jaela Thomas
Maine
Sanford: Crystal Cote
Missouri
St. Louis: Lauren Cowell
New Jersey
Clementon: Leisha Jackson
Glassboro: Massimo Sullivan
Middletown: Trinity Murray
Nevada
Las Vegas: Cora Chadwick, Joy Hunter
Ohio
Oberlin: Tessa Newson
Warren: Madison Johnman
Pennsylvania
Canonsburg: Pauline Bangayan
Manheim: Caitlyn George
South Carolina
Bennettsville: Jennifer Steen
Dillon: Geronda McLeod, Ashley Phillips
Gresham: Kristina Andrews
Lancaster: Nakisha Procope
Longs: Rahsaan Vereen
Marion: Savannah Stowers
Moncks Corner: Douglas Burkhead
Myrtle Beach: Jayce Allen
Newberry: Quanterra Harrison
Tennessee
Clarksville: Jennifer Gomez Villegas
Texas
Harker Heights: Aaliyah Reed
Huntsville: Leonard Gibson
Murphy: Andrew Mills
Pearland: Trevell Steele
Virginia
Midlothian: Hannah Jeanette
Shawsville: Lianna Butt
Williamsburg: Gregory Dockery, Nyla Dockery
Woodbridge: Morgan Gibbs
International
China Lia Cai, Dongsheng Xue
Brazil: Nathalia Silva
Nigeria: Oluferinkunwa “Ferin” Tunde-Onadele
The Graduate School
Alamance
Burlington: Taya Christovale, Stephen Satterfield
Anson
Wadesboro: Alexandra Alonso, Takesha Wall
Ashe
Fleetwood: Kendra Wilson
Bladen
Council: Kristian Young
Dublin: Kelly Durden
Elizabethtown: Demia Bolden, Rodney Morrison, II, Anthony Preston, Lauren Rutland
Brunswick
Bolivia: Olivia Scott
Oak Island: Jennifer Sotriffer
Southport: Christy Ferguson
Buncombe
Alexander: Valerie Cason-Bond
Asheville: Arden Angliss
Weaverville: Justin Causby, Kelly Hines
Burke
Morganton: Jonathan Browning, Elizabeth McCombs, Yang Xiong
Cabarrus
Concord: Lynzie Ashe, Shwetha Basavegowda, Deborah Lancaster, Cathy Nass, LaShonda Warren, Eric Welch, Jennifer Willis
Harrisburg: John Renner
Camden
South Mills: Amanda Jochens
Carteret
Cape Carteret: Kelsey Henry
Catawba
Conover: Nicole Johnson, Karey Lor
Maiden: Andrew Beard
Chatham
Bear Creek: Meagan Frank
Cleveland
Shelby: Teanna Ross
Columbus
Bolton: Wendy Daniels, Ranada Jones-Barsh, Jordan Singler
Chadbourn: Turner Brown, Allison Edwards
Clarendon: Breanna Giddings
Tabor City: Verna Soles
Whiteville: Rebecca Sibbett, Roy Thompson
Craven
Havelock: Caleb McCaffity, Jonathan Paz
Vanceboro: Tray Garris
Cumberland
Fayetteville: Clarissa Alvarado, Terry Aringe Jr., MaRyia Bass, Markeyta Bell, Stephanie Burrell, Britney Campbell, La'Keisha Carter, Jessica Cassibba, DeAnna Crawford, Kelsea Dempsey, Stephanie Edwards, Lisa Evans, Harold Feliciano Soto, Alejandro Godinez, Dez'Nique Graham, Sonya Hardy, Jazmine Haynes, Shaniqua Hightower, Taylor Holmes, Tracy-Ann Hudson-Thompson, Cassandra Johnson, Monica Kanoa-Fleming, Arianna Miles-Mitchell, Angelica Robinson, Brianna Russell, D'Angelio Scott, Megan Smith, Marcus Stevens, Jamie Warfle,
Lydian Washington, LauRyn Whittaker, Kristopher Youn
Hope Mills: Gabrielle Baldwin, Paige Collins, Shantel Fields, Vidaliz Fonseca, Christian Jayne, Kiara Moore, Shenika Moore, David Rinaldi, Alexis Rogers, Ronnie Stacy, Britney Sutton
Stedman: Tracy Autry, Cassandra Reed
Wade: Shauna Haslem
Davidson
Clemmons: Jordan Blake
Lexington: Samantha DeBusk, Bralley Gunter
Southmont: Summer Cook
Duplin
Magnolia: Michael James
Rose Hill: Shanata Edwards
Durham
Durham: William Brennan IV, Jannette Cruz Atanacio, Christopher Daley, Madison Neal, Fatimah Salman, Rodney Williams
Edgecombe
Rocky Mount: Umeka Barnhill
Forsyth
Clemmons: Brandon Hicks, Linda Paulinz McGalliard
Pfafftown: AlexAndriA Porter
Franklin
Franklinton: Jasmine Parker
Louisburg: Burdetta Strawbridge
Wake Forest: Zachary Addis
Youngsville: Justin Vick
Zebulon: Ginger Baker
Gaston
Belmont: Kendall Craig, Lindsay Simmons
Gastonia: Gerald Brigman, Jacob Hord IV
Granville
Creedmoor: Devin Akers, Nakia Bullock
Guilford
Colfax: Lametrice Cousar
Greensboro: Osama Alvadol, Tristan Bailey, Chelsea Brooks, Leslie Norman, Jennifer Palma, Brianna Plaine, Jasmine Powell, Sarah Sainworla, Kaitlyn Tromans
High Point: Austin Grant, Malak Kafi
Summerfield: Heather Page
Halifax
Hollister: Lorraine Richardson
Harnett
Broadway: Elizabeth Granter
Cameron: Casey House
Spring Lake: Cynthia Avery, James Carr, Crystal Pierre, Michelle Raynor
Haywood
Clyde: Mariah Harris
Hoke
Lumber Bridge: Vicki Britton
Raeford: Ericqueisha Bratcher, Catrina Carpenter, Alisha Earl, Eboni Hill, Amanda Horner, Corey Long, Romel Alfredo Obcena, Dyrrin Ray, Ismarie Rosario Garcia, Russchelle Strickland
Red Springs: Teia Bergen, Porsha Revels
Iredell
Mooresville: Sarah Anderson, Nataly Tapper
Statesville: Megan Benge, Sarah Paslay
Troutman: Kaylee Meyer
Johnston
Clayton: Justin King
Selma: Jeffrey Littleton
Smithfield: Scott Wright
Willow Spring: Luke Taylor
Lee
Sanford: Cecilia Allen, Angela Colvin, Ericsson Cuthrell, Ariel Hickerson, Joseph Kays
Lenoir
Kinston: Booker Wiggins Jr.
Martin
Robersonville: Raigan Evans
Mecklenburg
Charlotte: Alexander Beal, Yvette Brown, Kisha Craig, Chelsea Crouch, Monique Geter, Rosalba Mendoza, Jenny Nguyen, Amber Smith, Michael Thompson, Karla Vincent
Mitchell
Spruce Pine: Taylor Styles
Montgomery
Troy: Logan Jordan
Moore
Aberdeen: Jessica Figueroa, Miranda Lee, Maggie Smith
Carthage: Edana McDonald
Jackson Springs: Jaci Jeter, Kayla Mahurin
Pinehurst: Joshua Barnes, Brandon Couch, Edna Haywood, Andrew King, Glen Webb II
Robbins: Ashadet Pantaleon Rodriguez
Southern Pines: Kelli Grapevine, Amy McDonald
Vass: Erin Crumpler
West End: Jessica Harris, Catherine Holmes
New Hanover
Wilmington: Shannon Dick, Waliyyah Hicks, Tiffany Johnson, Ayla Kitting, Felecia Slappy, Maggie Smith
Onslow
Jacksonville: Tamaia Baskin
Richlands: Krystle Silvey
Orange
Chapel Hill: Eliza Burgess, David Williams
Mebane: Jaclyn Kegel
Timberlake: Trellina Jimenez
Pender
Hampstead: Abby Land
Holly Ridge: Amanda Segal
Pitt
Greenville: Quinlan Green
Randolph
Asheboro: Ana Carrillo-Reyes
Trinity: Candace Hunt, Alisa Watlington
Richmond
Ellerbe: Maxine Coburn
Hamlet: Allison Coleman
Rockingham: Nikki Bass, Joseph Butler, Sherelie McDonald
Robeson
Fairmont: Frankie Hunt
Lumberton: Janya Boatwright, Pascale Dimery, Jaime Elam, Quandiva Gilchrist, Brianna Kelly, James Locklear, Jessica Lowery, Kayla McLean, Makenzie McNeil, Reginald McRae, Swalanda Morris, Shernetta Noble, Reem Obaid, Hollie Oxendine, Steven Parker, Shea Ronson, Hal Stephens, Abigail Young, Michael Zindros
Maxton: Danielle Reagan, Kerri Woriax
Parkton: Tanner Burge
Pembroke: Alexis Bost, Joshua Chepkesir, Hearold Dial, Amanda Hamrin, Kayla Hunt, David Sykes
Red Springs: Katelyn Combs, Rachel Jacobs, Carolyn Jones, Isaiah Pierre
St. Pauls: Sarah Baxley, Holly Grubbs, LaNora Hunt, Caleb Register
Shannon: Taylor Brooks
Rowan
China Grove: Natalie Rodgers
Granite Quarry: Amy Parnell
Rutherford
Rutherfordton: Katie Canipe, Alison Waddell
Sampson
Clinton: James DeMay, George Nelms IV, Marisol Perez, Kayla Price
Salemburg: Valgenia Jackson
Scotland
Flairbuff: Brianna Ward
Laurinburg: Treasure Lendon, Amber Smith
Maxton: Jessica Locklear, Martha Locklear
Wagram: Chasity Hedgpeth, Shannon Reedy, Daniel Wiggins
Stokes
Pinnacle: Shayon Hawks
Surry
Pilot Mountain: Kimberly May-Sepulveda
Union
Indian Trail: Marcus Sturdivant
Matthews: Brendan Bellavia, Matthew Walters
Monroe: LaShana Lotharp
Waxhaw: Panhara Thang
Weddington: Reginald Rivers
Wingate: Breanna Walker
Wake
Apex: Kisia Kimmons, Emily Patrick
Cary: Kristen Kruszewski, Sandhya Pradeshik, Marcelo Rodriguez, Milena Tecle
Fuquay Varina: Katherine Bullock, Maxeem Romais, Holly Watts
Garner: Joseph Camire, Madeline Yeung
Holly Springs: Brookie Lesley, Donte McNeill, Regina Spandau
Knightdale: Joshua Maves, Kaelon Weldon
New Hill: Roland Bongioanni
Raleigh: Tyler Bowen, TaShonda Bowser, Erica Davis, Dori DeJong, Gorran Farrow, Dontezz Foster, Lyasia Hazzard, Kerry Murphy, Aissatou Ndiaye, Bailey Oates, Kevin Osborne, Nicole Owens, Mina Park, Amber Phillips, Byron Roberson, Megan Rowe, Mitzi Searcy, Lataysha Sumter
Rolesville: Joseph Graham
Wake Forest: Branden Kunz
Wendell: Belinda Berling, Gabriel Pinon
Vilas: David Rizor
Wayne
Dudley: Shawn Ham
Goldsboro: Alexandria Davis, Avvette Smith
Wilson
Wilson: Sharon High-Jones
International
Italy: Nicole Olivari-Johnson
Kenya: Joshua Chepkesir
Amanda Hamrin: Sweden